Štelmahers: Šī ir ļoti spēcīga grupa, bet otrais aplis būs ļoti interesants

808

FIBA Čempionu līgas apakšgrupa, kurā spēlē BK Ventspils, ir ar ļoti spēcīgām komandām, taču otrais aplis gaidāms ļoti interesants, atzīst ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Pēc uzvaras pār vicelīderiem Sidigas (88:74) viņš teica: “Protams, spēlējām pret ļoti labu komandu, kuras sastāvā ir individuāli spēcīgi spēlētāji. Šai spēlei bijām ļoti koncentrējušies. FIBA Čempionu līgā gūt uzvaru izbraukumā ir ļoti sarežģīti, it īpaši Itālijā. Esmu ļoti priecīgs par rezultātu un komandu – tā cīnījās līdz pat mača pēdējai minūtei. Šis panākums mums ir devis labāku situāciju kopvērtējumā tabulā. Šī ir ļoti spēcīga grupa ar ļoti labāk komandām. Katra uzvara var mainīt situāciju kopvērtējuma tabulā. Otrais aplis būs ļoti interesants.”

Komentējot viena no līderiem Džonatana Arledža noraidījumu, kad viņš rupji pagrūda pretinieku, Štelmahers teica tā: “Neredzēju to situāciju, pēc kuras Arledžs tika izraidīts, bet esmu pārliecināts, ka pirms tam viņš tika provocēts. Protams, šī nav atbilstoša uzvedība no komandas līdera puses. Viņš nedrīkstēja šādi pamest vienību, tomēr tādi ir sportisti – viņi ir kā gladiatori, kuri dažbrīd atbild pārāk ātri. Izrunājāmies ar Arledžu, un viņš jau atvainojās komandai. Cerams, nākotnē viņš šādās situācijās rīkosies nobriedušāk. Mums viņš ir vajadzīgs laukumā.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA