Turkmenistānas galvaspilsētā Ašgabatā notiekošajā pasaules čempionātā svarcelšanā ventspilnieks Vadims Koževņikovs svara kategorijā līdz 96 kg atkārtoja personisko rekordu un ierindojās 21.vietā.

Kopumā šajā jaunajā svara kategorijā uz starta izgāja 35 svarcēlāji. Raušanas disciplīnā Ventspils atbalstītais sportists pacēla 153 kg, bet grūšanā pa spēkam bija pacelt 199 kg, kas summā deva 352 kg. Tas ir sportista atkārtots personiskais rekords, ko viņš šogad iespēja Eiropas čempionātā.

Jau piektdien, 8.novembrī, uz starta izies ceturtais no mūsu sporta lepnumiem – Artūrs Plēsnieks, kurš iepriekšējos divos pasaules čempionātos izcīnīja attiecīgi bronzas un sudraba medaļas.

Iepriekš bronzas medaļu izcīnīja Rebeka Koha, kura kopā ar Ritvaru Suharevu (viņam čempionātā 11.vieta) ceturtdienas vakarā jau atgriezās mājās no Turkmenistānas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay