Trīs ventspilnieki starp Talsu novada labākajiem sportistiem

1255

Talsu novada labāko gada sportistu vidū iekļuvuši arī trīs ventspilnieki.

Par gada labāko sportisti atzīta šķēpmetēja Madara Palameika, kas pretendēja uz šādu titulu arī Ventspilī, taču Ventspils gada labākās sportistes titulu saņēma svarcēlāja Rebeka Koha. Talsos dzimusī Palameika jau vairākus gadus ir Ventspils augstas klases atbalsta programmas stipendiāte un pārstāv Ventspili.

Savukārt par gada sportistu vīriešu konkurencē ieguva kanoe airētājs Dagnis Iļjins. Dagnis ir bijušais Talsu novada sporta skolas audzēknis, kurš turpina savas aktīvās sporta gaitas Ventspils olimpiskajā centrā.

Labākais treneris – Madaras tēvs Gints Palameiks. Daudzus gadus nostrādājis par Talsu novada Sporta skolas direktoru, šobrīd Gints ir Latvijas šķēpmetēju kluba prezidents un šķēpmešanas treneris.

Savukārt par labāko komandu negaidīti atzīta Talsu Kērlinga klubs/Blumberga Bremanis. Jauktā pāra komanda, kurā spēlē talsenieks Guntis Bremanis un ventspilniece Santa Blumberga, nesen triumfēja Latvijas čempionātā un ieguva tiesības pārstāvēt Latviju 2017.gada pasaules čempionātā, kas norisināsies aprīlī Kanādā un kur notiks cīņa par pēdējo ceļazīmi uz 2018.gada ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā.