ASV pamazām tuvojas noslēgumam pasaules čempionāts svarcelšanā, un šonakt pēc Latvijas laika uz starta izies otra mūsu lielā cerība un Ventspils sporta lepnums – Artūrs Plēsnieks.

Plēsniekam starts svara kategorijā līdz 105 kg gaidāms plkst. 3.30 pēc Latvijas laika. Sacensību tiešraidi būs iespējams redzēt Viasat Sport Baltic un Viaplay kanālos.

Sacensībām pieteikti kopumā 32 sportisti. Pēc 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm Plēsnieks šosezon lielākajās sacensībās nav startējis, jo atkopās pēc pleca operācijas. Tagad viņš jūtas tik ļoti sagatavojies, lai summā paceltu 405 kg, kas ir labākais rādītājs. Daudz neatpaliek pieci sekotāji – irānis Alireza Soleimani (401 kg), irānis Ali Hasemi (401 kg), uzbeks Ivans Jefremovs (400 kg), polis Arkadiušs Mihaļskis (400 kg) un irākietis Alvans Alaifuri (400 kg).

Jau ziņojām, ka Ventspils sporta lepnums Rebeka Koha, kas ir izvirzīta arī Latvijas Gada balvai sportā, svara kategorijā līdz 58 kg izcīnija bronzas medaļu, ar jaunu personisko rekordu sasniedzot summā 222 kg. Tas ir vēsturisks notikms Latvijas sporta un svarcelšanas vēsturē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: AFP/LETA