Negaidīti smagu zaudējumu Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) svētdien piedzīvoja Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas viesos Liepājā ar 3:7 piekāpās LSSS/HK Liepāja, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Ventspilniekus smagi iegāza spēles pirmais periods, kurā deviņu minūšu laikā nonāca zaudētājos ar 0:4. Elviss Kaimiņš vienus vārtus gan atguva, taču līdz otrā perioda vidum mājinieki guva vēl divus vārtus un panāca 6:1. Pēc šī pavērsiena ventspilnieku vārtsargs Alens Bergmanis atstāja vārtus, vietu dodot Jaroslavam Kiforenko. Viņš mača turpinājumā ar saviem pienākumiem tika galā teicami.

Artūrs Krumholvs un Edgars Cgojevs samazināja rezultāta starpību līdz 3:6, tomēr atspēlēties neizdevās. Vēl vairāk, 54.minūtē 2+10 minūšu sodu saņēma Daniels Kolibins, kas praktiski apraka izredzes izglābties. Priekšpēdējā minūtē mājinieki vairākumā guva septītos vārtus.

Pēc šī zaudējuma ventspilnieki atstāja līderpozīciju turnīra tabulā. Tagad pirmie ar 51 punktu 25 spēlēs ir DLSSVENTA 2002 ar 50 punktiem 26 spēlēs ir otrie, bet vēl punkts mazāk tikpat spēlēs ir AKO/Mārupe.

09.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002