Negaidīti saspringta cīņa izvērtās Junioru attīstības hokeja līgas spēlē, kurā vieni no čempionāta līderiem Ventspils VENTA 2002 tikai pēcspēles metienu sērijā ar 7:6 viesos pārspēja Valmieras hokeja klubu, informē turnīra rīkotāji.

Spēle bija ļoti rezultatīva, taču ventspilniekiem šajā mačā gāja kā pa viļņiem. Jau pirmajā periodā tika gūti pieci vārti, turklāt mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0 un 3:1. Viesi nepadevās un šķita, ka līdz spēles izšķirošajam periodam viss atkal nostāsies savās vietās – VENTA 2002 panāca 4:3 jau savā labā. Vēl vairāk, nedaudz vairāk nekā septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Ventspils klubs bija vadībā jau ar 6:4. Pārsvaru tomēr neizdevās nosargāt, mājiniekiem panākot neizšķirtu vien 15 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vārtsargs bija nomainīts pret laukuma sesto spēlētāju.

Pēcspēles metienu sērijā komandas ilgu laiku nespēja gūt vārtus, līdz ceturtajā sērijā precīzs bija Ralfs Brasls un nodrošināja viesiem uzvaru. Jāatzīmē, ka Braslam šajā spēlē hat-trick un kopumā 5 punktu guvums – trīs vārti un divas piespēles. Tikmēr Elvis Kaimiņš nopelnīja četras rezultatīvas piespēles.

Šī punkta zaudēšana maksāja dalītu pirmo vietu kopvērtējumā ar Daugavpils Dinaburga. Sāncenšu rēķinā ir 45 punkti 19 spēlēs, bet ventspilnieki tagad atpaliek par vienu punktu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA