Trešo neveiksmi pēc kārtas šajā gadā piedzīvojis Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) kārtējā mačā viesos piedzīvoja šajā sezonā smagāko zaudējumu – 4:8 pret līderiem Daugavpils DLSS, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Spēles pirmajā periodā divas reizes daugavpilieši izvirzījās vadībā, taču abas reizes ventspilnieki atspēlējās (Kristers Bergmanis, Elviss Kaimiņš). Tomēr spēles turpinājumā savu pārākumu arvien vairāk izrādīja daugavpilieši, kuri guva trīs vārtus un panāca jau 5:2 savā labā.

Ventspilnieki centās atspēlēties un tas arī labi padevās, līdz trešā perioda sākumam samazinot starpību līdz minimumam (Kristaps Kristiņš, Renārs Kamegrauzis) – 4:5. Taču ar to viss beidzās, jo daugavpilieši turpinājumā guva vēl trīs vārtus un uzvarēja ar 8:4.

Pēc šīs uzvaras daugavpilieši ar 41 punktu 18 spēlēs vēl vairāk nostiprinājās tabulas pirmajā vietā, kamēr ventspilnieki ar 35 punktiem 19 spēlēs vēl ir trešajā vietā, taču cieši uz papēžiem min Zemgale/Juniors.

18.11.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: JAHL