Kārtējo uzvaru Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) svinējuši Ventspils hokejisti VENTA 2002, kas šoreiz savā laukumā ar 8:5 pārspēja Pārdaugava/Prizma komandu.

Jau spēles pirmajā trešdaļā izvērtās ļoti rezultatīva cīņa. Mājinieki gan ātri nonāca iedzinējos, taču tad Kristaps Kristiņš un Ritvars Reimanis panāca 2:1 ventspilnieku labā. Pirmais periods noslēdzās gan 2:2.

Otrajā periodā Bruno Bērziņš, Rauls Muhairovs un Elviss Kaimiņš guva vēl trīs vārtus ventspilnieku labā, uz ko viesi atbildēja ar diviem precīziem metieniem, un VENTA 2002 pirms izšķirošās trešdaļas bija vadībā ar 5:4.

Pēdējā periodā veiksmīgāki bija mājinieki, kuri guva vēl trīs vārtus (Kaimiņš, Kristers Bergmanis un Uvis Grosmanis), turklāt pēdējo ripu raidot viesu jau tukšajos vārtos, kuri bija vārtsargu nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju. Galarezultātā panākums ar 8:5.

Kaimiņam šajā spēlē 4 (2+2) punkti, bet Reimanim – 3 (1+2).

Pēc šīs uzvaras VENTA 2002 ar piecām uzvarām pamatlaikā, vienu uzvaru pagarinājumā un vienu zaudējumu ir sakrājusi 17 punktus, ļaujot izvirzīties pirmajā vietā.

29.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LHF