VENTA 2002 uzvar Valmieru un atgriežas pirmajā vietā

979

Septīto uzvaru Latvijas 1.līgas čempionāta spēlēs svētdien guva Ventspils VENTA 2002 hokejisti. Pašreizējie līgas čempioni savā laukumā ar 4:2 pārspēja Valmieras hokejistus, izšķirošo pārsvaru gūstot spēles pēdējā trešdaļā.

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja valmierietis Augusts Ričards Veidenbaums, tomēr devītajā minūtē pēc Evlja Kaimiņa metiena izdevās atjaunot līdzsvaru. 1:1 – tā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrajā perioda vidū jau vadībā izvirzījās laukuma saimnieki ventspilnieki, kad 2:1 panāca Aigars Vilmanis. Tomēr 66 sekundes pirms pārtraukuma viesiem izdevās panākt 2:2 (Matīss Megnis).

Grūti gāja visu izšķirošo trešdaļu, jo nekā vairs neizdevās uzlauzt viesu vārtus. Tikai divas minūtes un 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Oskars Grigulis panāca 3:2 vadību. Viesi jau tūliņ nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, līdz 25 sekundes pirms finālsvilpes ripu pārtvēra mājinieki un Jānis Golubovičs raidīja to valmieriešu tukšajos vārtos – 4:2.

Jāatzīmē, ka Golubovičam šajā spēlē arī divas rezultatīvas piespēles. Viņš ar četrie vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm ir visa čempionāta rezultatīvākais spēlētājs, kamēr trīs punkti (9+10) mazāk ir komandas biedram Oskaram Grigulim.

Savukārt čempionāta kopvērtējumā VENTA 2002 ar 22 punktiem desmit spēlēs atgriezās pirmajā pozīcijā. Ar 20 punktiem seko HS Rīga 2001, kuriem gan ir viena spēle rezervē. 20 punkti desmit spēlēs ir Lido hokejistiem.

Nākamo spēli VENTA 2002 aizvadīs tikai 4. februārī, kad ļoti svarīgā spēlē savā laukumā uzņems Mārupes hokejistus, kuri ar 18 punktiem deviņās spēlēs ir ceturtajā pozīcijā. Ventspilnieku vizīte Mārupē pagājušā gada izskaņā beidzās neveiksmīgi – zaudējums ar 4:7.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002