Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 spēris vēl divus soļus pretī uzvarai jaunās Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionātā, svinot panākumus kārtējās divās spēlēs viesos Rīgā un Liepājā, informē turnīra rīkotāji.

Vispirms ventspilnieki izbraukumā ar 5:1 apspēlēja HS Rīga 2002. Divreiz Elvis Kaimiņš, pa reizei Ralfs Brasls un Niks Bērziņš pārspēja mājinieku vārtsargu un panāca vadību ar 4:0. Mājinieki vienus vārtus atguva, taču mača izskaņā Bērziņš guva savus otros vārtus un nodrošināja viesiem pārliecinošu panākumu.

Savukārt svētdien, 7.aprīlī, VENTA 2002 izbraukumā ar 4:3 pārspēja arī savus tuvākos sekotājus Liepājas SSS. Šajā spēlē gan nācās atspēlēties, jo liepājnieki bija vadībā ar 2:1. Mača turpinājumā viesi guva trīs vārtus pēc kārtas un panāca 4:2. Vienus vārtus vēl izdevās atspēlēt, taču tas notika tikai 18 sekundes pirms pamatlaika beigām. Pa reizei precīzi bija Elvis Kaimiņš (viņam arī divas piespēles) un Edgars Cgojevs, bet divi vārti Raivo Freidenfelda rēķinā.

Pēc šīm uzvarām VENTA 2002 rēķinā ir jau 11 punkti četrās spēlēs. Ar septiņiem punktiem tuvākie sekotāji ir Liepājas SSS. Atlikušajās divās spēlēs mājās jāuzņem HS Rīga 2002 un viesos jāpieveic Daugavpils Dinaburga, kas kā regulārā čempionāta pārliecinošie uzvarētāji finālturnīrā spēlē pārsteidzoši neveiksmīgi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: JAHL