Olimpiskā centra “Ventspils” tenisa kortos no 7. līdz 14. maijam notika ”Ventspils Open by Babolat” ITF Juniors tenisa turnīrs U-18 vecuma grupā jauniešiem un jaunietēm.

Kopumā turnīrā piedalījās 92 dalībnieki no 16 valstīm. Sacensības notika vienspēlēs un dubultspēlēs jauniešiem un jaunietēm.

Jauniešiem vienspēlēs par uzvarētāju kļuva polis Pjotrs Czaczkovskis (Piotr Czaczkowski), kurš ar rezultātu 6:2, 6:7, 6:0 uzvarēja zviedru Filipu Stidellu. Jauniešu dubultspēlēs par čempioniem kļuva latvietis Dāvis Rolis un ukrainis Ēriks Tkalenko. Ventspils tenisa klubu jauniešu sacensībās pārstāvēja Georgijs Harjuzovs.

Jaunietēm vienspēlēs uzvarēja latviete Beatrise Zeltiņa, kura ar 6:0, 6:2 uzvarēja citu Latvijas sportisti Amēliju Šūpulnieci. Dubultspēlēs par uzvarētājām kļuva vāciete Stella Jurina un poliete Soņja Pieczinska (Sonia Pieczynska).

ITF (International Tennis Federation) sadarbībā ar TE (Tennis Europe) rīko sacensības jauniešiem vecuma grupās no U-12 līdz U-18, kuras katru nedēļu notiek visdažādākajās pasaules valstīs. Arī Latvijā jau daudzus gadus tiek rīkoti šo sacensību posmi Rīgā, Liepājā, Jūrmalā un Ventspilī. ITF Juniors turnīri ir pēdējais solis pirms pieaugušo sacensībām.

Sacensību rezultātus skatīt: ŠEIT

Sacensības notika ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

 

17.05.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde