Šajā nedēļas nogalē Ventspilī jau 14.reizi norisināsies starptautiskā Ziemassvētku kausa izcīņa kērlingā, kurā desmit komandas cīnīsies ne vien par uzvarētāju kausu, bet arī par tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

Turnīrā piedalīsies 10 komandas ar spēlētājiem no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, tajā skaitā Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs pilsētas čempionātā spēlējošas komandas Pērles, Snowflakes un Ice Storm, kā arī divas jauktās ventspilnieku komandas VKK un V-Faktors.

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Turnīrā piedalīsies arī Latvijas ratiņkrēslu komanda ALLIANCE. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju, tiks izspēlēts ekstraends. Pēc katras spēlu kārtas komandas tiks sarindotas izcīnīto vietu secībā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils kērlinga klubs