Olimpiskā centra Ventspils tenisa kortos no 13. līdz 20.maijam norisināsies Ventspils Open by Babolat ITF Juniors tenisa turnīrs U-18 grupā zēniem un meitenēm.

ITF sadarbībā ar TE (Tennis Europe) rīko sacensības jauniešiem vecuma grupās no U-12 līdz U-18, kuras katru nedēļu notiek visdažādākajās pasaules malās. Arī Latvijā jau daudzus gadus tiek rīkoti šo sacensību posmi Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī un Liepājā. ITF Juniors turnīri ir pēdējais solis pirms pieaugušo sacensībām.

No 13. līdz 14.maijam notiks kvalifikācijas turnīrs, no kura četri labākie zēni un meitenes iekļūs pamatturnīrā, plānots, ka kvalifikācijas sacensībās piedalīsies 32 zēni un 32 meitenes.

15.maijā sāksies pamatturnīrs vienspēlēs, no otrdienas – dubultspēļu turnīrs. Ja laika apstākļi netraucēs, tad fināli paredzēti 20.maijā.

Turnīrs Ventspilī notiek jau otro gadu pēc kārtas. 2016.gadā turnīrā piedalījās 23 valstu pārstāvji, bet šajā gadā piedalīsies sportisti no 19 valstīm. Zēnu konkurencē uzvarēja itāļu spēlētājs Davide Tortora, savukārt meiteņu konkurencē labākā bija Zviedrijas tenisiste Kaijsa Vilda Hennemane.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto