Ventspili pārņem Basketvīruss!

1308

Laikā no 4. līdz 9.aprīlim Ventspilī atkal plosīsies pozitīvais Basketvīruss, kurā Ventspils vispārizglītojošo skolu bērni tiek aicināti spēlēt basketbolu BK Ventspils spēlētāju vadībā.

Turnīrs norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas un iepriekšējos gados uzvaras laurus plūca Ventspils 4.vidusskolas komanda Akseļa Vairoga un Ronalda Zaķa vadībā, pagājušajā gadā uzvaru izcīnīja Ventspils 6.vidusskolas komanda Kristapa Janičenoka un Artjoma Butjankova vadībā.

Arī šogad BK Ventspils spēlētāji iejutīsies treneru lomā un dosies uz Ventspils vispārizglītojošam skolām, lai sagatavotu skolēnus basketbola turnīram Basketvīruss, kurš norisināsies 9.aprīlī no plkst.11 Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē.

Bet pirms tam katru dienu BK Ventspils spēlētāji dosies uz Ventspils skolām, lai trenētu savu komandu, kuras sastāvā ir 7.-8. klases zēni. Tikai divi no 15 spēlētājiem ir saistīti ar basketbolu, pārējie šo sporta spēli spēlējuši vien sporta stundās. BK Ventspils spēlētājiem ir jāizveido komanda, jāapmāca un galu beigās arī jāuzvar turnīrā.

Basketvīrusā piedalīsies arī meitenes, kuras basketbolu nespēlēs, bet varēs iejusties karsējmeiteņu lomā un mācīsies atbalstīt savas skolas zēnu komandu. Tā pat kā zēnus, arī meitenes apmācīs profesionāļi – BK Ventspils karsējmeitenes. Meitenēm būs jāsagatavo viens deju priekšnesums, kā arī viens uzmundrinošs sauklis. Arī meitenes sacentīsies 9.aprīlī, kur žūrija noteiks, kuras ir labākās Ventspils skolu karsējmeitenes. Pagājušajā gadā uzvarēja Ventspils 2.pamatskolas karsējmeiteņu komanda.

Šajā pasākumā piedalīsies sešas Ventspils vispārizglītojošās skolas – Ventspils 1. pamatskola, 2. pamatskola, 1. ģimnāzija, 4.vidusskola, 5. vidusskola un 6. vidusskola. BK Ventspils spēlētāji veica izlozi, kuras skolas treneri viņi būs turpmāko nedēļu un mēģinās aizvest savu komandu līdz uzvarai turnīrā. Par Ventspils 1. pamatskolas treneriem kļuva Artjoms Butjankovs un Damjērs Pitts, 2. pamatskolas komandu trenēs Artis Ate un Dereks Niks, 1. ģimnāzijas komandu vadīs Kristaps Janičenoks un Alans Vigins, 4.vidusskolas komandu trenēs Žanis Peiners un Andrejs Šeļakovs, 5.vidusskolas treneri būs Māris Gulbis un Rihards Lomažs, bet 6. vidusskolas komandas vadītāji būs Andrejs Gražulis un Villijs Dīns.