Ventspilī trenēsies lakrosa izlase un aizvadīs pārbaudes turnīru

1313

Laikā no 12. līdz 16.augustam Ventspilī treniņnometni aizvadīs Latvijas lakrosa izlase, tās noslēgumā organizējot starptautisku turnīru Ventspils Lacrosse Open 2017 19. un 20.augustā. Turnīrā piedalīsies Latvijas, Norvēģijas un Nīderlandes izlases.

Šis būs pirmais tik augsta līmeņa lakrosa turnīrs Ventspilī, un līdzjutējiem būs iespējams skatīties aizraujošu un ātru lakrosu. Jāatzīmē, ka šī ir otrā reize, kad šīs trīs komandas tiekas, jo iepriekšējā gadā draudzības spēles notika Oslo

Pirmajā turnīra dienā 19. augustā plkst.11 notiks turnīra atklāšanas ceremonija, bet plkst.11.30 jau tiks aizvadīta pirmā spēle ar Nīderlandes valstsvienību. Tajā pašā dienā Latvijas izlases aizvadīs vēl vienu spēli pret Norvēģijas izlasi. Spēles sākums plkst.17. Savukārt 20.augustā tiks izspēlēta turnīra pēdējā spēle starp Norvēģijas un Nīderlandes izlasēm. Spēles sākums plkst.9.30.

Latvijas izlase Ventspilī ieradīsies 12. augustā, kad uzsāks treniņu nometni. Šoreiz Ventspilī tiks aizvadīta Latvijas lakrosa izlases vīriešiem kandidātu atlases nometne 2018. gada pasaules čempionātam, kurš norisināsies Izraēlas pilsētā Netanjā. Latvijas labākie lakrosisti aizvadīs treniņus Katoļu ielas futbola stadionā. Šī būs īpaša nometne, jo pirmo reizi pie Latvijas valstsvienības stūres ir jauns galvenais treneris –  Maks Silberlihts. Amerikāņu speciālistam asistēts Latvijas treneri Krišjānis Volfs un Kristaps Lācis, kā arī komandai palīdzēs fizioterapeits Edgars Dzērve. 

Kopuma nometnē piedalīsies 41 kandidāts. No tiem 36 spēlētāji pārstāv Latvijas klubus, kā arī pieci spēlētāji ir no ASV. 22 kandidāti cīnīsies par iespēju pirmo reizi pārstāvēt savas valstsvienības krāsas pasaules mēroga čempionātā, bet divi spēlētāji, Gatis Zeps un Miks Stabulnieks, cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latvijas izlasi pasaules mēroga čempionātā jau piekto reizi pēc kārtas. Abi spēlētāji pirmo reizi Latviju izlases rindās pārstāvēja 2006. gada pasaules čempionātā. 

Latvijas vīriešu valstsvienībā 2014. gada pasaules čempionāta ierindojās 19. vietā, bet 2016. gada Eiropas čempionātā izcīnīja devīto vietu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto