Ventspilniekiem vairākas zelta medaļas Latvijas vieglatlētikas čempionātā

608

Nedēļas nogalē aizvadītajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā vairākas zelta medaļas izcīnīja arī ventspilnieki un Ventspils Olimpiskās vienības sportisti, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Sacensību pirmajā dienā trīssoļlēkšanā sievietēm labākā bija ventspilniece Māra Grīva, kas sasniedza rezultātu 13,50 m. Sudrabs talantīgajai ventspilniecei Rūtai Katei Lasmanei ar 13,03 m tālu lēcienu.

Šķēpa mešanā sievietēm labākā bija Madara Palameika ar rezultātu 60,55 m. Gundegai Grīvai ar 52,23 m tālu metienu bronzas medaļa.

Šķēpa mešanā vīriešiem tikai nedaudz līdz zeltam pietrūka Rolandam Štrobinderam, kurš aizmeta šķēpu 83,47 m tālu, atpaliekot no Gata Čakša par 25 centimetriem.

400 m skrējienā uzvarēja Jānis Leitis ar rezultātu 46,79 sekundes.

Visbeidzot 10 000 metru soļošanā pirmais bija Ruslans Smolonskis, kurš finišēja pēc 44 minūtēm un 13,73 sekundēm.

Vēlāk otro zelta medaļu izcīnīja Leitis, šoreiz triumfējot tāllēkšanā ar rezultātu 7,71 metrs, kas ir viņa sezonas labākais rezultāts. Viņš par valsts čempionu tāllēkšanā kļuva ceturto reizi.

Zelts arī Marekam Ārentam, kuram kārtslēkšanas sektorā uzvarai pietika ar 5,20 m. Viņam šis ir jau 12.čempiona tituls, bet, ja saskaita ar ziemas čempionātiem, tad 19.tituls.

Kārtslēkšanā sievietēm zelts Ildzei Bortaščenokai, kura uzvarēja ar rezultātu 3,95 m, kas ir viņas labākais rezultāts Latvijas čempionātos. Devīto reizi Latvijas čempione. Kopā ar ziemas čempionātiem – 15.reizi.

Tāllēkšanā sievietēm čempiones godā Māras māsa Lauma Grīva – 6,36 m, bet Mārai sudrabs ar 6,29 m tālu lēcienu.

Augstlēkšanā bronzas medaļa Fēliksam Rūmniekam, kurš pārvarēja 1,93 m augstumu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay