Ventspilniekus aicina uz bezmaksas skriešanas un nūjošanas nodarbībām

0
358

Sākot ar septembri, Reņķa dārzā atsāksies bezmaksas skriešanas un nūjošanas nodarbības, uz kurām aicināti piedalīties visi ventspilnieki, informēja Ventspils pilsētas Sporta pārvaldē.

Reņķa dārzā skriešana notiks 11. un 25.septembrī, kā arī 2.oktobrī plkst. 18.30. Skrējējiem būs iespējams izvēlēties distances garumu atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai – no viena līdz pieciem kilometriem. Pēc finiša dalībnieki varēs piedalīties izlozē un laimēt nelielas piemiņas balvas no organizatoriem, kā arī varēs cienāties ar banāniem, cepumiem un ūdeni.

11.septembrī pasākumā piedalīsies garo distanču skrējēja, godalgotu vietu ieguvēja 5 km, 10 km un 42,195 km distancēs, sertificēta vieglatlētikas un fitnesa trenere Madara Frēliha, kura pirms un pēc skrējiena demonstrēs dažādus vingrinājumus, kā arī atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Jūrmalas parkā nūjošana notiks 11., 18. un 25.septembrī plkst. 18.30. Pieteikšanās pie sertificētas treneres Lindas Eizenbārdes pa tālruni 26139312 vai e-pastā nujoventspils@gmail.com.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay