Par Kurzemes telpu futbola līgas čempioniem šogad kļuvuši Ventspils Augstskolas futbolisti, kuri sezonas deviņās spēlēs sakrāja 19 punktus un bija labākie septiņu komandu konkurencē.

Sākotnēji komandas izspēlēja turnīru, tiekoties katra ar katru vienu reizi un pēc pirmā posma četras labākās komandas spēlēja vēlreiz savā starpā.

Pirmo posmu VeA komanda nospēlēja ļoti pārliecinoši, uzvarot piecās spēlēs un vienā nospēlējot neizšķirti. Otrajā posmā komandai neveicās tik labi, kā pirmajā un no trīs spēlēm VeA uzvarēja tikai vienā, bet divās zaudēja. Neskatoties uz to VeA tik un tā kļuva par čempioniem apsteidzot otrās vietas ieguvējus FK Nīca par diviem punktiem.

VeA komandai šī sezona Kurzemes telpu futbola līgā bija pārliecinoši labākā salīdzinājumā ar pagājušajām divām gan rezultāta ziņā, gan iesisto un ielaisto vārtu ziņā. VeA komanda kļuva par rezultatīvāko turnīra komandu, gūstot kopā 46 vārtus. VeA komandas uzbrucējs Aleksandrs Novožilovs ar 13 gūtajiem vārtiem kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Augstskola