Ventspils basketbolisti bez Muižnieka pieveic Jūrmalu

1190

Neraugoties uz galvenā trenera Kārļa Muižnieka slimību, Ventspils basketbolisti turpina uzvaras gājienu Latvijas Basketbola līgā. Kārtējā spēlē ventspilnieki ar 85:77 pieveica Jūrmala/Fēnikss vienību.

Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja punkts punktā un tā arī noslēdzās (18:18). Pēc nelielā pārtraukuma ventspilnieku labā Zeļonim izdodas gūt piecus punktus pēc kārtas kas tobrīd deva piecu punktu pārsvaru (34:29), taču viesu rindās ir Ventspilī labi zināmais Artūrs Strēlnieks, kura trejači neļāva mājiniekiem atrauties tālāk. Beidzoties pirmajam puslaikam joprojām nav izdevies iegūt pārsvaru, kurš ļautu domāt par vieglu uzvaru šajā spēlē – tikai 41:39.

Kad trešajā ceturtdaļā bija nospēlētas piecas minūtes, Ziediņam izdodas izlauzties līdz jūrmalnieku grozam un tablo vēsta, ka pirmo reizi sasniegts desmit punktu pārsvars (57:47). Taču viesi nepadevās un atkal sāka deldēt starpību, bet pirms pēdējās ceturtdaļas ventspilniekiem vairs tikai trīs punktu handikaps (65:62).

Pēdējā ceturksnī labāk nospēlēja mājinieki, kuriem izdevās atjaunot astoņu punktu pārsvaru, taču tad viesiem padevās septiņu punktu solo gājiens un vairs tikai viena punkta pārsvars (72:71). Un tomēr cīņas galotnē izdevās sapurināties un svinēt uzvaru ar astoņu punktu pārsvaru – 85:77.