Ventspils futbolisti līderu duelī piekāpjas Jūrmalas Spartaks

1232

Zaudējumu Latvijas futbola virslīgas līderu duelī piedzīvojuši Ventspils futbolisti, kas savā laukumā ar 0:1 piekāpās līdervienībai Jūrmalas Spartaks. Jūrmalnieki pēc šīs uzvaras vēl vairāk attālinājās no tuvākajiem sekotājiem ventspilniekiem, sperot pretī soli čempionu titulam.

Spēles laukums šoreiz bija slidens, jo pirms cīņas lija spčīgs lietus. Tas atstāja ietekmi arī uz spēles kvalitāti. Spēles pirmajā daļā aktīvāk un bīstamāk spēlēja ventspilnieki, tomēr vairākas labas vārtu gūšanas iespējas palika neizmantotas. Vislieliskākā iespēja bija puslaika pēdējā minūtē: vispirms jūrmalnieku vārtsargs Kurakins atvairīja Aleksejeva sisto bumbu no labās soda laukuma malas, tad atvairīja arī lieliskā pozīcijā gandrīz pretī vārtiem esošā Eduarda Tīdenberga sitienu, bet Rečickis no dažu metru attāluma sita pāri vārtiem.

Līdzīgā cīņā ritēja arī otrais puslaiks, taču arvien aktīvāki bija jūrmalnieki, kuri izmantoja to, ka laukuma saimnieki Ventspils futbolisti pamazām mazināja tempu. Un par to dārgi samaksāja. Spēles 79.minūtē pēc stūra sitiena Kozlovs izdarīja teicamu centrējumu vārtu priekšā, kur Platonovs ar spēcīgu sitienu ar galvu raidīja bumbu vārtos virs Uvarenko rokām un izvirzīja jūrmalniekus vadībā.

Atlikušajās 20 minūtēs mājinieki spēji kāpināja tempu, tomēr panākt izlīdzinājumu nespēja.

Kopvērtējumā Spartaks ar 37 punktiem vēl vairāk attālinājās no konkurentiem. Ventspils seko ar 30 punktiem, bet vēl punkts mazāk ir Liepājai.