Ventspils loka šāvējiem medaļas Latvijas vasaras sezonas atklāšanā

1042

Ventspils loka šāvēji izcīnījuši trīs zelta medaļas Latvijas vasaras sezonas atklāšanas sacensībās Babītē.

Kā informē Ventspils pilsētas Sporta pārvalde, sacensības bija starptautiska mēroga, jo piedalījās ne vien pašmāju, bet arī Igaunijas loka šāvēji Ventspils klubu Odisejs pārstāvēja septiņi loka šāvēji, kuriem izdevās iegūt trīs zelta medaļas.

Par uzvarētāju 50 m garās distancēs kompaktloka klasē kļuva Janeta Grīnvalde, savukārt vīriešu konkurencē Sergejam Meļeškevičam sudraba medaļa.

Vīriešu konkurencē olimpiskā loka klasē Dāvis Blāze izcīnīja uzvaru, bet otrajā sacensību dienā ieguva bronzas medaļu.

Veiksmīgs starts bija Aleksejam Opolčenovam, kurš izpildīja sporta meistara normatīvu (629 punkti) un kļuva par zelta medaļas ieguvēju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay