Ventspils paraugs sportā Valdis Cela pasaules čempionātā senioriem izcīna 5 medaļas

820

Ventspils sporta lepnums Valdis Cela bija ražīgākais medaļu ieguvējs no ventspilniekiem pasaules senioru čempionātā. Spānijas pilsētā Malagā notikušajā planētas čempionātā Cela izcīnīja piecas medaļas – trīs zelta un divas sudraba godalgas.

Cela, kurš startēja vecuma grupā 70+, zelta medaļas izcīnīja 80 m barjersprintā, trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā, bet sudrabs viņam kārtslēkšanā un augstlēkšanā.

Savukārt sudraba medaļu augstlēkšanā ar rezultātu 1,81 m izcīnīja Uģis Lasmanis.

Kopumā pasaules čempionātā startēja desmit ventspilnieki. Vēl labāko sešiniekā iekļuva Juris Baraus, kurš finišēja ceturtais 2000 metru skrējienā.

Latviju sacensībās pārstāvēja 73 dažādu vecumu vieglatlētikas seniori.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA