7. maijā Ventspils seniori piedalījās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 59.sporta spēlēs šahā un novusā, kā arī Tālivalža Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā.

Šaha sacensībās notika Baložos un tajās no Ventspils piedalījās 4 dalībnieki, kur labākos panākumus guva Antons Guntars izcīnot 1.vietu un Jurijs Agafonovs 2.vietu (abi startēja 60+ vecuma grupā). Kopvērtējumā Ventspils komanda 16 komandu konkurencē ieņēma 8.vietu.

Novusa sacensībās notika Ķekavā un Ventspili pārstāvēja 5 dalībnieki. Individuāli labākos panākumus guva Janīna Kesenfelde izcīnot 2.vietu 70+  vecuma grupā un Raimonds Leitis 4.vietu 60+ vecuma grupā. Kopvērtējumā Ventspils komanda 37 komandu konkurencē ieņēma 6.vietu.

Tukumā notika tradicionālās sacensības, Tukumnieka Tālivalža Krūmiņa balvu izcīņa šķēpa mešanā. No ventspilniekiem zelta medaļas savās vecuma grupās izcīnīja Valdis Cela ar rezultātu 30,79m un Dainis Kūla ar rezultātu 48,55m, bet Ligita Ziemane izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 27,14m.

12.05.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde