No 18. līdz 19.jūnijam Bauskā notiks Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības 59.sporta spēles vieglatlētikā.

Sacensībās piedalīsies Ventspils sportisti – Valdis Cela (tāllēkšana, augstlēkšana, 100m skriešana (trīssoļlēkšana ind.), Gatis Brakanskis (400m, 800m un 1500m skriešana), Dace Brakanska (tāllēkšana, augstlēkšana, tŗīssoļlēkšana), Ginta Rassa (200m, 400m, 800m skriešana), Maija Vesele (tāllēkšana, augstlēkšana un trīssoļlēkšana), Gunta Buholce (3km un 5km soļošana un trīssoļlēkšana), Ligita Ziemane (lodes grūšana, šķēpa mešana un diska mešana un augstlēkšana (ind.)), Raitis Kozlovskis (1500m skriešana un 5000m skriešana), Signe Lauva (800m skriešana un 3000m skriešana), Mikus Brakanskis (tāllēkšana un šķēpa mešana), Dainis Kūla (lodes grūšana un šķēpa mešana), Iveta Stankevica (lodes grūšana, šķēpa mešana un diska mešana), Līga Konovalova (200m skriešana, trīssoļlēkšana un tāllēkšana), Jānis Stalidzāns (lodes grūšana, diska mešana un augstlēkšana), Uģis Lasmanis(lodes grūšana, diska mešana un augstlēkšana), Juris Baraus (400m, 800m un 1500m  skriešana), Didzis Matvajs (lodes grūšana, šķēpa mešana un augstlēkšana) un Aleksejs Iļjušins (diska mešana, lodes grūšana un šķēpa mešana).

Sestdien, 18. jūnijā, Bauskas Valsts ģimnāzijas sporta laukumā notiks Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības 59. sporta spēļu sacensības minifutbolā, kurā startēs arī Ventspils komanda vecuma grupā 50+. Mūsu komanda spēlēs vienā apakšgrupā ar Jelgavas un Aizkraukles komandām.

Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldība atbalstu senioru vieglatlēti regulāri piedalās un gūst panākumus pasaules, Eiropas čempionātos un Latvijas mēroga sacensībās. Treniņu nodrošinājumam mūsu vieglatlētikas seniori ikdienā bez maksas var izmantot pilsētas sporta bāzes.

 

15.06.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde