Ventspils triatlonistiem zelts, sudrabs un bronza Latvijas čempionātā

955

Svētdien Būšnieku ezera apkaimē aizvadīts Latvijas čempionāts triatlonā supersprinta distancē. Sacensību mājnieku rēķinā viena zelta un viena sudraba godalga, informē sacensību rīkotāji.

Galvenā uzmanība bija pievērsta elites grupai, kuriem supersprinta distancē bija jāveic 375 metru peldēšana, 10 kilometru riteņbraukšana un 2,5 kilometru skrējiens. Būšnieku ezera ūdens temperatūra bija +23 grādi, kas ļāva distanci veikt bez hidrotērpiem. Absolūtajā vērtējumā par čempionu kļuva juniors Savēlijs Suharževskais no Valmieras, vicečempiona titulu izcīnīja Artūrs Liepa no Kalngales, bet trešais bija vēl viens juniors Daņila Proščinko no Daugavpils.

Dāmu konkurencē Latvijas čempiones titulu absolūtajā vērtējumā izcīnīja Lāsma Ozola no Rīgas. Otro vietu ar absolūti vienādu rezultātu, finišējot plecu pie pleca, izcīnīja 15 gadus jaunā Una Velika no Daugavpils un par diviem gadiem vecākā Kristiāna Maskava no Rīgas.

Ventspilniekiem zelta medaļu izcīnīja Kristiāna Klestrova, kura uzvarēja sieviešu tautas klasē. Sudrabs deviņus gadus veco jauniešu grupā tika Valteram Ķeņģim. Ivars Nudiens saspringtā cīņā izcīnīja trešo vietu vīriešu tautas klasē, bet pieredzējušāko sportistu vidū vecumā virs 50 gadiem ceturtais bija Olafs Ķeņģis. Tautas klasē sestais bija Artūrs Liepājnieks, bet elites grupā septīto vietu izcīnīja Toms Ozoliņš.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay