Igaunijas pilsētā Pērnavā notikušajā Baltijas atklātajā čempionātā vieglatlētikā veterāniem startēja arī deviņi ventspilnieki, kuri izcīnīja 14 zelta, septiņas sudraba un divas bronzas medaļas.

Jaunu Latvijas rekordu augstlēkšanā ar izcilu rezultātu 1,93 m V50 vecuma grupā sasniedza Uģis Lasmanis. Sev piederošo Latvijas rekordu trīssolī – 6,00 m atkārtoja Maija Vesele.

Lasmanis uzvarēja arī lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Savās vecuma grupās zelts 800 m un 1500 m skrējienos Jānim Barausam, Dainim Kūlam zelts šķēpa mešanā un bronza lodes grūšanā, Valdim Celam zelts kārtslēkšanā un divas sudraba medaļas trīssolī un augstlēkšanā. Trīskārtēja čempione bija Dace Brakanska, kas uzvarēja tāllēkšanā, augstlēkšanā un trīssolī. Maija Vesele uzvarēja augstslēkšanā, trīssolī, bet tāllēkšanā viņai sudrabs. Ligita Ziemane uzvarēja šķēpmešanā un bija otrā augstlēkšanā. Inga Kožarenoka-Šņoriņa triumfēja šķēpmešanā, bet Ilze Buntika ieguva sudraba medaļas lodes grūšanā, šķēpmešanā, 5 km soļošanā un bronzas medaļu diska mešanā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas sporta pārvalde