Ventspils volejbolistiem jau trešā uzvara sezonā

1248

Trešo uzvaru pēc kārtas Latvijas Nacionālās 1.līgas čempionāta jaunajā sezonā izcīnījuši pašreizējie čempioni VK Ventspils. Šoreiz ventspilnieki viesos ar 3-1 pārspēja VK Ozolnieki komandu.

Pirmajā setā mājinieki spēlēja veiksmīgāk un uzvarēja visai saspringtā seta galotnē. Otrajā setā apgriezienus jau bija uzņēmuši VK Ventspils spēlētāji, kuri pretiniekiem ļāva gūt 19 punktus. Spēles turpinājumā ventspilnieki pieļāva itin daudz kļūdu, kas neļāva strauji atrauties no pretiniekiem, taču gan trešā, gan arī ceturtā seta galotnēs mūsējie spēja noturēt minimālu pārsvaru un turnīra tabulā pievienot trīs punktus par uzvaru.

Kā jau ierasts, rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās bija Kristaps Šepte, kurš šoreiz guva 31 punktu.

Šobrīd VK Ventspils ir vienīgā komanda līgā, kura nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu, kas ļauj ieņemt stabilu līderpozīciju.

Nākamo spēli VK Ventspils aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ietvaros, kad 1.novembrī tiksies ar RVS komandu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvalde