Kārtējo uzvaru Latvijas Nacionālās 1.līgas čempionāta spēlē svinējuši VK Ventspils volejbolisti. Pašreizējie līgas čempioni šoreiz savā laukumā ar 3-1 pārspēja Cēsu vienību, informē Latvijas Volejbola federācija.

Nedaudz negaidīti, bet viesi pārliecinoši uzvarēja pirmajā setā ar 25:17. Ventspilnieki pēc aukstās dušas ātri vien sapurinājās un bija pārāki nākamajos trīs setos. Otrajā spraigā cīņā uzvarēts ar 25:23, pēc tam ar 25:20, bet ceturtajā setā atkal ļoti līdzīga cīņa un panākums ar 25:23.

Kā jau ierasts, rezultatīvākais spēlētājs Ventspils kluba rindās bija tās līderis Kristaps Šepte, kurš šoreiz guva 25 punktus, bet Reinis Grīnbergs sakrāja 17 punktus.

Šī Ventspils klubam bija pēdējā spēle pirmā apļa turnīrā, kuru VK Ventspils noslēdza ar simtprocentīgu bilanci – septiņas uzvaras septiņās spēlēs. Turklāt līdzšinējās septiņās cīņās VK Ventspils zaudējuši tikai trīs setus (!). Ar pieciem panākumiem septiņos mačos seko Ozolnieki.

Turnīra līderiem nākamā spēle paredzēta 6.janvārī, kad viesos tiksies ar SK Lokomotīve, kas līdz šim piedzīvojusi tikai zaudējumus. Abu komandu pirmajā spēlē savā laukumā ventspilnieki uzvarēja pārliecinoši trīs setos.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VK Ventspils