23.aprīlī Ventspils Piedzīvojumu parkā pulcēsies liels skaits velo entuziastu, jo tieši šajā dienā sāksies Vivus.lv MTB kalnu riteņbraukšanas maratona sezona.

Šis maratons pērn nosvinēja savu desmito jubilejas sezonu. Seriāla dalībnieki ir atzinuši, ka velomaratona organizatoriem ir izdevies saglabāt draudzīgo atmosfēru velomaratonā. Atbraucot uz Vivus.lv MTB maratonu, dalībniekus sagaida draudzīga organizatoru komanda, kas liek pasmaidīt ikvienam un patiesībā šo gadu laikā dalībnieki ir kļuvuši par labiem draugiem un priecājas par katru satikšanās reizi.

Ar katru gadu Vivus.lv MTB maratonā piedalās arvien lielāks dalībnieku skaits un, kas ir īpaši atzīstami, pieaug to dalībnieku skaits, kas ir gatavi apmeklēt visus septiņus šī maratona posmus. Dalībai Ventspils posmā šobrīd pieteikušies vairāk nekā 730 dalībnieki, pērn piedalījās vairāk nekā astoņi simti braucēju. Rīkotāji prognozē, ka šogad dalībnieku skaits sasniegs 1000.

Vivus.lv MTB maratona Ventspils dalībniekiem ir iespēja startēs četrās distancēs – HRX Maratona distancē (54 km), pusmaratona distancē (27 km), pusaudžu distancē (10 km) un bērnu braucienps (400 m līdz 2 km).

Maratona distances veicēji brauks divus pusmaratona apļus, kas nozīmē, ka līdzjutējiem būs iespēja dalībniekus ieraudzīt Lemberga hūtes pakājē startā, pēc pusdistances veikšanas un finišā. Aicinām Ventspils pilsētas iedzīvotājus nākt un atbalstīt velobraucējus un izbaudīt aktīvu atpūtu svaigā gaisā.

Sacensību ietvaros arī tiks izcīnīts CAT aktīvākā braucēja tituls, kuru saņems dalībnieks, kurš uzrādīs labākos rezultātus starpfinišos, kas būs Venspils hūtē un padarīs sacensības skatāmākas un spraigākas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto