Ašvorts: Spēlējām lieliski, bet momentus vajag izmantot

1297

Ventspils futbola kluba galvenais treneris Pols Ašvorts slavēja savas komandas spēli UEFA Eiropas līgas atbildes spēlē pret Aberdeen, taču bija sarūgtināts, ka spēlētāji neizmantoja nevienu vārtu gūšanas iespēju, pat 11 m soda sitienu.

“Laba spēle, esmu pateicīgs saviem futbolistiem un ļoti priecājos par viņiem. Jā, Ventspils zaudēja, bet nenosaukšu šo zaudējumu par pelnītu. Aberdeen arī mājās iesita spēles pēdējās divdesmit minūtēs, un arī šajā reizē iesita tuvāk mača beigām. Bet mājās Ventspils nospēlēja daudz labāk – mēs izveidojām daudz momentu, klasiski uzbrukām, bet, diemžēl, neizmantojām savas iespējas. Ko runāt, ja pat 11 m soda sitiens mums prieku neatnesa,” sacīja Ašvorts.

“Uzskatu, ka neizšķirts vai uzvara būtu vairāk taisnīgs spēles iznākums. Bet tas ir futbols. Kopumā Aberdeen divu spēļu summā uzvarēja pelnīti, tas bija stiprāks un pelnīti iekļuva Eiropas līgas nākamajā kārtā. Novēlu skotu komandai veiksmi turnīrā. Tā ir ļoti laba komanda, kurai spēcīgi futbolisti un kura spējīga iet pietiekami tālu,” rezumēja Ašvorts.

Jau vēstīts, ka FK Ventspils zaudēja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā spēcīgajam Skotijas klubam Aberdeen divu spēļu summā ar 0:4.