Butriks: Viss ir mūsu spēkos, viss ir iespējams!

1449
Autors: FK Ventspils
Autors: FK Ventspils

Jau piektdien, 23.septembrī, FK Ventspils futbolisti aizvadīs ļoti svarīgu spēli Latvijas virslīgas čempionātā, kad viesos tiksies ar pašreizējo čempionvienību FK Liepāja. Ventspils kluba sporta direktors Andrejs Butriks ir pārliecināts, ka komandai atlikušajās piecās spēļu kārtās ir visas izredzes apsteigt Jūrmalas Spartaku un kļūt par čempionvienību.

“Viss mūsu spēkos, viss vēl ir iespējams,” komentēja Butriks. “Personīgi man neeksistē neviena cita vieta, kā pirmā vieta. Tā jau es biju Ventspilī audzināts, ar tādu raksturu un attieksmi aizvadīju savus futbolista gadus, un nekas nav izmainījies, kad kļuvu par kluba sporta direktoru. Ļoti gaidu un ticu, ka ar tādu pašu čempionu garu piepildīti visi mūsu futbolisti un treneri.”

“Mums ir pietiekoši daudz meistarīgu un uzvaru panākšanas zinoši spēlētāji, tas pats Postņikovs vai Boranijaševičs, daudzi citi, kuriem jāved aiz sevis partneri. Par 100 procentiem esmu pārliecināts, ka atrisināt galveno uzdevumu var!” – tā Butriks.

Viņš norādīja, ka līdervienība Spartaks jau zaudē punktus: “Nešaubos, zaudēs vēl. Galvenais, mums pašiem ticēt līdz galam panākumam un cīnīties līdz pēdējam katrā divcīņā, katrā epizodē, katrā spēles sekundē. Un tad viss izdosies!”