Domājot par Latvijas valsts nākotni, ir ļoti svarīgi, lai mēs katrs savā zemē justos vajadzīgs, novērtēts un pasargāts, tāpēc ir jābūt ticībai, ka mēs paši varam mainīt un veidot valsti tādu, kādu vēlamies redzēt. Tā uzrunā iedzīvotājiem valsts svētkos norāda Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Viņš novada laikrakstā Ventspils Novadnieks publicētā uzrunā norāda: lai gan novembris ir viens no drēgnākajiem un tumšākajiem gada mēnešiem, tomēr “ikvienam latvietim šis mēnesis ir īpašs, sirdī gaišs, jo Latvija svin savu dzimšanas dienu”.

“Šie svētki ir laiks atcerei, pārdomām un priekam – atcerei par mūsu senčiem, kuri, nežēlojot spēkus un dzīvību, cēla šo valsti, pārdomām par savu devumu šai zemei un priekam, ka esam tā izredzētā tauta, kurai ir sava valsts,” norāda Mucenieks. “Domājot par mūsu valsts nākotni, ir ļoti svarīgi, lai mēs katrs savā zemē justos vajadzīgs, novērtēts un pasargāts. Tas ir tas cēlais mērķis, par ko cīnījās mūsu senči. Mums ir jābūt ticībai tam, ka tikai mēs paši varam mainīt savu valsti un veidot to tādu, kādu paši vēlamies. Katram no mums ir jābūt patiesai vēlmei un gribai vienmēr domāt par to, kā izdarīt, nevis meklēt iemeslus, kā nedarīt.”

Nobeigumā viņš aicina domāt “labas domas par savu zemi, tautu un valsti, dāvāsim labos darbus Latvijai”.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA