2.vidusskola saņem apbalvojumu no Junior Achievement Europe

0
0

Junior Achievement Europe tiešsaistē godināja šī gada 25 valstu uzņēmīgākās skolas Eiropā, kuru vidū bija divas skolas no Latvijas, tai skaitā Ventspils 2. vidusskola.

Šogad pirmo gadu dalībai JA Europe apbalvojumam Entrepreneurial School Award (balva ”Uzņēmējdarbības skola”) varēja pieteikties vispārizglītojošās skolas. Pretendentus balvai izvirza Junior Achievement Europe nacionālās dalīborganizācijas, un šogad Junior Achievement Latvia šim titulam nominēja divas izglītības iestādes – Ventspils 2. vidusskolu un PIKC Valmieras tehnikumu. Abas pieteiktās izglītības iestādes tika pieteiktas nominācijai par labiem panākumiem skolēnu mācību uzņēmumu programmas ieviešanā.

Diemžēl šogad Covid-19 vīrusa pandēmijas dēļ klātienē nevarēja notikt apbalvošana un balvas pasniegšana, bet Ventspils 2. vidusskola ir saņēmusi diplomu par savu augsto sasniegumu. Pastāv iespējamība, ka pēc Covid-19 ierobežojumu beigām notiks Junior Achievement Europe fināls, kurš norisināsies Lietuvā.

Par godu apbalvojumam Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde kopā ar Junior Achievement Latvia pārstāvjiem plāno pārsteiguma balvu tiem Ventspils 2. vidusskolas skolēniem un pedagogiem, kuri iesaistās skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā un izstrādāšanā.

24.11.2020. / Autors: Ventspils Izglītības pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs