28 skolēnu mācību uzņēmumi no Ventspils skolām, Ventspils novada un Rīgas piektdien, 14.februārī, Ventspilī, tirdzniecības parkā Tobago notiks Valentīna dienai veltīts gadatirgus, kurā skolēni piedāvās iegādāties pašu izgatavotās preces, informēja Ventspils Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs.

Tirdzniecība notiks laikā no plkst. 16 līdz 19. Apmeklētāji varēs gan iepazīties ar skolēnu veikumu, gan arī novērtēt viņu uzņēmību un motivēt turpmākajam darbam, iegādājoties preces. Piedāvājums būs plašs: rotaslietas, rokdarbi, mīkstās rotaļlietas, suvenīri, interjera un dekora priekšmeti, karameles, trauki, apsveikuma kartiņas, tūristu lukturīši, miniatūras terāriji, musli un batoniņi, vannas bumbas, lūpu balzāms un kopšanas līdzekļi, leļļu apģērbs un vēl citi veidi.

Kā stāsta Jacevičs, pilsētas līmeņa tirdziņos skolēni gūst pieredzi, tiekoties ar lielāku pircēju skaitu un redz arī citu uzņēmumu darbošanos. Savukārt 7. martā daļa no Ventspils uzņēmumiem piedalīsies Pavasara gadatirgū, kas norisināsies Rīgā un kurā pulcēsies ap 300 mācību uzņēmumiem no visas Latvijas.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmā Ventspilī piedalās septiņas izglītības iestādes: Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, 2.vidusskola, 4.vidusskola, 6.vidusskola, 2.pamatskola, Pārventas pamatskola un Ventspils Jaunrades nams.

13.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto