3.vidusskola akcijā saziedo rotaļlietas Onkoloģijas centra Bērnu nodaļai

1459
Autors: Ventspils 3.vidusskola
Autors: Ventspils 3.vidusskola

Ventspils 3.vidusskolas bērni un viņu vecāki pirms Ziemassvētku un gadu mijas laikā sarīkoja sirsnīgu akciju Drosmes kaste, tās laikā tika krātas rotaļlietas, kuras pirmdien tika nosūtītas Latvijas Onkoloģijas centra Bērnu nodaļai.

“Akcijas pamatideja – iepriecināt bērnus pirms ķīmijterapijas. Bērni centrā dosies pie kastes un izvēlēsies sev iepatikušos rotaļlietu. Šī dāvana daudziem palīdz veikt šo nepieciešamo, bet sāpīgo procedūru bez asarām,” sarunā ar portālu Ventspilnieks.lv sacīja skolas direktore Vera Šengelija. “Skolas administrācija priecājas par skolēnu un viņu vecāku, kā arī skolotāju aktīvo iesaistīšanos šajā akcijā, lai iepriecinātu bērnus, kuriem šobrīd neklājas viegli.”

Lūk, vēstules teksts, nosūtot rotaļlietas Latvijas Onkoloģijas centra Bērnu nodaļai: “Mēs, Ventspils 3.vidusskolas skolēni, skolotāji un vecāki, kopā ar rotaļlietām nododam jums savu mīlestību un sirds siltumu! Mēs ticam patiesiem Brīnumiem un zinām, ka katra rotaļlieta ir nedaudz burvestību apveltīta. Tā nes prieku, izdzēš sāpes un bailes, dāvā spēku! Bet, kad jūs paņemsiet rotaļlietu rokās, sajutīsiet, ka esam līdzās un no visas sirds vēlam jums ātrāku izveseļošanos. Mēs ļoti ceram, ka drīz varēsim ar jums tikties. Kad atbrauksiet pie mums ciemos, mēs labprāt parādīsim, cik mūsu pilsētā ir pasakaina jūra, iepazīstināsim ar milzu priedēm, uzkāpsim augstajā kalnā pie pasaku brieža un iedomāsimies vēlēšanos! Un noteikti kopā jautri pavadīsim laiku mūsu parkos, bērnu pilsētiņās, Lielajā laukumā pie strūklakas Fregate Valzivs.”