Agresīvs vīrietis policijas iecirknī ar galvu izsit sienā caurumu

1318

Kāds agresīvs un piedzēries vīrietis Valsts policijas iecirknī Ventspilī dusmu lēkmē triecis savu galvu iecirkņa sienā, izsitot tajā caurumu. Vīrieti sagaida vairāki sodi par 20.maijā veiktajām darbībām, liecina Valsts policijas Ventspils iecirkņa informācija.

Ap plkst.12 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādam vīrietim ir nozagts mobilais telefons. Inspektori notikuma vietā konstatēja, ka 1983.gadā dzimis vīrietis ir stiprā alkohola reibumā un neko par notikušo nevar paskaidrot. Vīrietis arī uzvedies ļoti agresīvi, mēģināja uzbrukt policijas darbiniekiem un traucēja pildīt dienesta pienākumus. Arī it kā nozagtais telefons turpat pie vīrieša tika atrasts. Valsts policijas amatpersonas pieņēma lēmumu vīrieti nogādāt policijas iecirknī.

Vīrieša agresija policijas iecirkņa telpās nerimās un viņš ar galvu izsita sienā caurumu. Jāatzīmē, ka vīrietis bija 2,61 promiļu reibumā.

Vīrietim tika noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli par apzinātu nepamatotu izsaukumu un par nepakļaušanos Valsts policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Šobrīd tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu par mantas bojāšanas faktu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC