13. novembrī plkst. 11:00 Sporta pārvalde aicina piedalīties piejūras un meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pludmales volejbola stadionā, kur arī notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

Pārgājienā var piedalīties ikviens interesents un dalība tajā ir bez maksas. Maršruta garums 11 kilometri un to iespējams veikt 3 stundās. Maršruts ved pa piejūras mežu Cirpstenes apkārtnē, gar jūras krastu un pa Ventspils pilsētas veloceliņiem.  Gājiena grūtības pakāpe – viegls. Piemērots ģimenēm ar bērniem. Pēc gājiena veikšanas dalībnieki tiks cienāti ar gardu zupu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni 26490802.

Pārgājiens ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

 

9.11.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde