Pavasaris mudina aktīvos atpūtniekus uzturēties ārpus telpām. Lai izbaudītu sacensību azartu, izkustētos un gūtu pozitīvas emocijas, Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā ģimenes, draugu vai klasesbiedru grupām izbaudīt peintbola un lāzertaga spēli.

Peintbols un lāzertags ir aizraujošas komandas spēles, kuras notiek speciāli izveidotā laukumā ar vairākiem šķēršļiem.

Abas šīs spēles atšķiras ar aprīkojumu, kāds tiek izmantots spēles laikā. Peintbolā tās ir krāsu lodītes, kuras, izšaujot no peinbola ieroča, jātrāpa sāncensim, savukārt, lāzertags ir saudzīgāks un sāncensi skart tikai ar lāzera staru.

Peintbola spēlētājiem ir jālieto speciāls aprīkojums, lai sevi pasargātu no traumām. Katram spēlētājam tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst peintbola ierocis, maskēšanās tērps, sejas maska un 100 bumbiņas. Ar peintbola noteikumiem iepazīstina un spēles norisei līdzi seko instruktors. Peintbola spēlē var piedalīties no 12 gadu vecuma.

Lāzertaga spēlei nepieciešamais ekipējums ir viegls un nav traumējošs, tādēļ šajā spēlē var piedalīties arī bērni jau no 5 – 6 gadu veuma. Katram spēlētājam tiek izdalīts savs šaujamierocis, kas sver, apmēram, vienu kilogramu un ir veidots no izturīgas plastmasas. Spēlētājiem nepieciešams arī galvas apsējs, kas uztver pretinieku raidītos šāvienus. Spēlētāji, tāpat kā peintbolā tiek sadalīti divās komandās, kas savstarpēji sacenšas, izpildot spēles instruktora piedāvātās misijas un uzdevumus.

Peintbolu un lāzertagu kā aizaurojošu aktivitāti ir iecīnījuši draugu kompānijas un skolēnu grupas. Tāpat azartiskā spēle ir piemērota dzimšanas dienu svinībām, vecpuišu ballītēm un korporatīviem pasākumiem, lai saliedētu komandu, izklaidētos un, protams, pats galvenais – aktīvi pavadītu laiku kopā.

Peintbola vai lāzertaga spēli iespējams pieteikt pa tālruni 20046255 (Pāvels).

Atgādinātm, ka Piedzīvojumu parkā apmeklētājiem ik dienu ir iespējams uzkāpt arī kalna virsotnē, aplūkot staltbrieža skulptūru, izmantot tālskati un vērot pilsētu no augšas.

Skolēnu grupas jau šobrīd var pieteikt arī Kaķa taka apmeklējumu un citu Piedzīvojumu parka pakalpojumu izmantošanu, zvanot pa tālrunis 26633773 (Juris).

Visas Piedzīvojumu parka atrakcijas apmeklētājiem būs pieejamas sākot ar maiju. Aicinām sekot līdzi informācijai www.piedzivojumuparks.lv, kā arī sociālajos medijos.

 

22.04.2022. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: OC “Ventspils”