27.augustā Piektdienas vakara pastaigā turpināsim pavasarī aizsākto tēmu “kustība” un atkal aicināsim gan ventspilniekus, gan pilsētas viesus uz izkustēšanos, lai ieraudzītu un saskatītu visdažādākos procesus, ko var apzīmēt ar vārdu “kustība”. Līdzās pastaigas baudītājiem, aicinām pakalpojumu sniedzējus atvērt savus veikaliņus un ēstuvju terases. Amatniekus un tirgotājus piedalīties Piektdienas vakara pastaigā paredzētajās tirdzniecības vietās – Lielajā laukumā, Dzirnavu laukumā un Rātslaukumā.

Aicināti pieteikties ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu zaļā tirgus produktu ražotāji, mākslinieki / individuālie meistari, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, mājražotāji un craft produktu piedāvātāji, dabīgo našķu tirgotāji, kā arī no dabas un dabīgiem materiāliem darinātu preču ražotāji. Īpaši gaidīsim kafijas un dažādu dzērienu tirgotājus.

Pieteikuma dokumentus dalībai tirdziņā līdz 2021.gada 24.augusta plkst. 12.00 nepieciešams iesūtīt uz elektronisko pasta adresi: svetki.kultura@ventspils.lv. Tirdzniecības koordinatore – Mairita Grebe, tālr. 26609285.

Noteikumi dalībai tirdzniecībā

Iesniegums un anketa

Organizējot tirdzniecību, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.