1. oktobrī ventspilniekus un pilsētas viesus aicina uz vācu-latviešu Alus svētkiem – Deutsch lettisches Kulturoktoberfest. Apmeklētājus priecēs daudzveidīga un bagātīga pasākuma programma.

Plkst. 10.00 svētku atklāšana, muzikālus priekšnesumus sniegs vācu viesi – alpu tauru pūtēju grupa un pūtēju orķestris no Groskonroitas, dziedātāja Doroteja Loča no Pencbergas. Visas dienas garumā klausītājus priecēs amatierkolektīvu dalībnieki no Ventspils pilsētas, Ventspils novada, Rīgas un Liepājas.

Aicinām ar pasākuma programmu iepazīties Ventspils tirgus sociālajā vietnē Facebook un tirgus mājas lapā www.ventspilstirgus.lv.

Paralēli kultūras programmai tirgū darbosies Krāmu tirdziņš un notiks Ķirbju svētki. Krāmu tirdziņā savu dalību pieteikt var ikviens interesents, kā arī tirgus aicina ķirbju audzētājus pieteikties dalībai Ķirbju svētkos. Ķirbji tiks mērīti, svērti un garšoti, dalībniekiem par piedalīšanos paredzētas pārsteiguma balvas.

Pasākuma programma pieejama ŠEIT.

Pasākuma ģenerālsponsori “AS ZIBU Ventspils”, Ziegler Erdenwerk.

Atbalsta Ventspils tirgus, Ventspils Vācu kultūras biedrība, Ventspils alus darītava – krogs “Courlander”, Užavas alus, Ventspils Kultūras centrs.

 

30.09.2022. / Autors: Ventspils tirgus / Foto: Ventspils tirgus