Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pirmsskolas vecuma bērnus apmeklēt “Mazo pētnieku skolas” nodarbības, kas vasarā norisināsies katru darba dienu. Mazajiem pētniekiem būs iespēja radoši darboties un veikt aizraujošus eksperimentus, interesentā veidā iepazīstot STEM pasauli,  kā arī rotaļāties Mazo pētnieku galerijā kopā ar smaidīgajiem VIZIUM pasniedzējiem.

Vasaras mēnešos ierastās nedēļas nogales nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem tiek pārceltas uz darba dienām plkst. 10.15 – 11.15:

  • pirmdienās, trešdienās, piektdienās “Mazo pētnieku STEM skola”;
  • otrdienās un ceturtdienās “Mazo pētnieku ķīmijas skola”.

Darbnīcas notiek zinātnes centra VIZIUM mācību klasēs, laboratorijā un Mazo pētnieku galerijā, tās ir paredzētas 4 – 6 gadus veciem bērniem. Lai garantētu vietu nodarbībā, aicinām iepriekš pieteikties www.adre.se/pieteiktiespetnieki, taču nodarbību iespējams apmeklēt arī bez iepriekšējas pieteikšanās, ja norises dienā grupā ir palikušas brīvas vietas. Pieteikšanās anketa jāaizpilda uz katru nodarbību atsevišķi. Maksa par vienu nodarbību ir 5,69 EUR.

Lai mazajiem ķipariem padarītu darba dienas jautrākas un radošākas, kā arī sniegtu atelpas brīdi vecākiem, VIZIUM piedāvā lielisku laika pavadīšanas iespēju pirmsskolas vecuma bērniem. Mazajiem skoliņas apmeklētājiem katru dienu būs sarūpētas dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, eksperimentēšana ar krāsām, darbošanās ar robotiņiem, tādējādi apgūstot burtus un skaitļus, konstrukciju veidošana no Lego klucīšiem, lielformāta zīmējumu veidošana, tāpat bērniem būs iespēja jautri pavadīt laiku “Mazo pētnieku galerijā”, rotaļājoties ar VIZIUM pasniedzējiem.

 

29.05.2024. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs