Šopavasar gumijas segumu ieklās Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā Fantāzija, šim nolūkam tērējot attiecīgi 105 000 un 20 000 eiro apmērā.

Šobrīd uzsākta gumijas seguma ieklāšana Bērnu pilsētiņas daļā, kura atrodas pa labi no J.Poruka un Pētera ielas krustojuma ieejas. Šajā laukuma daļā pēc gumijas seguma ieklāšanas paredzēts uzstādīt jaunu bērnu iemīļoto rotējošo pedāļu karuseli un jaunas šūpoles bērniem ar īpašām vajadzībām. Gumijas segumu paredzēts ieklāt vēl vienā rotaļu laukumā, kopā veidojot 715 kvadrātmetru platību.

Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūnijam un gumijas segumu ieklāšanas kopējās izmaksas Bērnu pilsētiņā sastāda 105 000 eiro.

Bērnu pilsētiņā ar elastīgo gumijas segumu jau aprīkotas trīs rotaļu iekārtas, kopā tās ieklātas 337 kvadrātmetru lielā platībā.

Šogad gumijas segumu, kas bērnus pasargā no nevēlamām traumām un ir daudz higiēniskāks nekā smilšu segums, maijā un jūnijā plānots ierīkot arī zem vienas rotaļu iekārtas bērnu parkā Fantāzija 99 kvadrātmetru platībā, kopējās būvdarbu izmaksas sastādot 20 000 eiro.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Komunālā pārvalde