29. oktobrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” pasākumu aģentūra “Smaidu darbnīca” piedāvās aizraujošu programmu halovīna noskaņās. Bērnu un jauniešu iemīļotā Nevermoras akadēmijas zvaigzne Vensdeja Adamsa aicinās ģimenes kopā pārvarēt šķēršļus, ieskatīties bailēm acīs un atklāt savus slēptos talantus. Iespējams, ka Vensdeja iemācīs savu slaveno deju!

Nevermoras akadēmija ir vieta, kur dzīvo un mācās bērni ar neparastiem talantiem. Šo svētdien akadēmija būs arī Ventspilī, lai savienotu reālo un fantastikas pasauli. Šī svētku diena mums atgādinās, cik svarīgi ir atklāt un dalīties ar savu īpašo dīvainību.

Amerikāņu karikatūrista Čārlza Adamsa veidotie Adamsu ģimenītes tēli jau sen ir kļuvuši par būtisku izklaides industrijas sastāvdaļu. Visiem zināmie Adamsi ir tāda kā satīra par 20. gadsimta pirmās puses ideālo amerikāņu ģimeni – turīgs, dīvains, aristokrātisks slēgts cilvēku loks, kas apsēsts ar spocīgām un šaušalīgām lietām un kurus pilnīgi neinteresē, ko par viņiem domā apkārtējie. 2022. gadā iznākušajā pusaudžu seriālā “Vensdeja” (“Wednesday”) centrālais personāžs ir tieši Vensdeja Adamsa. Seriāls ir kļuvis par vienu no skatītākajiem videostraumēšanas vietnē “Netflix”.

Aicinām bērnus ierasties spocīgos apģērbos vai ar kādu halovīna dienai atbilstošu aksesuāru, bet tas, protams, nav obligāti. Šie svētki ir par jautru sevis parādīšanu un kopā pavadītu laiku.

Bezmaksas pasākums. Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

 

27.10.2023. / Autors: Ventspils Kultūras centrs / Foto: Ventspils Kultūras centrs