COVID-19 vīrusa pandēmija un Krievijas aizsāktais karš Ukrainā uzskatāmi parāda, ka šobrīd pasaulē ir beidzies relatīvā miera un paredzamības laikmets un organizācijām ir jabūt gatavām identificēt to darbību apdraudošos riskus un spēt reaģēt uz dažādām iepriekš nepieredzētām situācijām.

Lai informētu par darbības nepārtrauktības standartu prasībām, IT apmācību organizācija “TDL School” maija nogalē organizēs bezmaksas tiešsaistes seminārus. Tajos standartizācijas jomas eksperts IT uzņēmuma “TestDevLab” Informācijas Drošības pārvaldnieks un ISO Biznesa vadītājs Viktors Trifanovs skaidros kādus ieguvumus darbības nepārtrauktības standarta prasības sniedz uzņēmumiem un atbildēs uz visiem ar tēmu saistītajiem jautājumiem.

Seminārs notiks latviešu un angļu valodās:

  • Reģistrācija uz 25. maija semināru latviešu valodā: ŠEIT.
  • Reģistrācija uz 26. maija semināru angļu valodā: ŠEIT.

“Šis seminārs būs noderīgs uzņēmumu vai valsts iestāžu darbiniekiem, kas grib sagatavot savu infrastruktūru un darbiniekus rīcībai ārkārtas situācijās (ugunsgrēks, tehniska avārija, pandēmija, kiberuzbrukums, piegādes ķēžu pārrāvums u.c.) ar mērķi nodrošināt organizācijas darbības nepārtrauktību – pakalpojumu vai produktu sniegšanu saviem klientiem. Seminārā izklāstīšu ISO 22301 uzņēmējdarbības nepārtrauktības pārvaldības standarta būtību un tā galvenās sastāvdaļas. Pēc šī semināra noklausīšanās, tā dalībniekiem būs lielāka skaidrība par biznesa ietekmes analīzi, kā arī tā darbības nepārtrauktības procedūru, plānu izstrādi un testēšanu. Šīs zināšanas ļaus labāk izvērtēt savas organizācijas un darbinieku gatavību ārkārtas situācijām un atrast vājās vietas, kurās nepieciešami uzlabojumi”, semināra būtību komentē tā vadītājs Viktors Trifanovs.

Tāpat apmācību organizācija “TDL School” piedāvā apmācības, kas veltītas ISO 22301, ISO/IEC 27001 un ISO/IEC 27701 sertifikācijām. Apmācības var veikt pa soļiem, sākot ar ISO 22301 pamata kursu – ISO 22301 Introduction, kas izskaidro ar sertifikāciju saistītos pamata jautājumus un beidzot ar ISO 22301 galvenā īstenotāja zināšanām – ISO 22301 Lead Implementer, kas ļaus ieviest organizācijā biznesa darbības nepārtrauktības pārvaldības sistēmu atbilstoši ISO 22301 standarta prasībām. ISO/IEC 27001 paredzēts informācijas drošības pārvaldībai. ISO/IEC 27001 kursi sniedz zināšanas kā organizācijai pārvaldīt informāciju drošā un efektīvā veidā. Vairumu no šiem kursiem iespējams apgūt pēc e-mācību metodes (e-learning). Izvēloties e-mācību metodi kursa dalībniekam arī būs iespēja pašam noteikt kad, kur un cik ātri mācīties un šajā gadījumā mācībām tiek izmantotas PECB treneru iepriekš ierakstītas video sesijas. Kursu (izņemot ievadkursu) noslēgumā ir iespējams iegūt starptautiski atzītu ISO/IEC sertifikātu, veiksmīgi nokārtojot sertifikācijas eksāmenu. Arī sertfikācijas eksāmena kārtošanas laiku katrs kursa dalībnieks var izvēlēties pēc saviem ieskatiem.

 

12.05.2023. / Autors: TestDevLab / Foto: TestDevLab