Biznesa domnīcu cikls uzņēmējiem un atbalsta līderiem notiks arī Ventspilī

0
362

Oktobrī Latvijā sāksies Biznesa domnīcu cikls darba devējiem un uzņēmējdarbības atbalsta līderiem ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem, un viena no šādām tikšanās reizēm notiks arī Ventspilī, pavēstīja Latvijas Darba devēju konfederācija.

Domnīcu ietvaros iecerēts izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju un citu viedokļu līderu viedokļus par uzņēmējdarbības vidi, rosināt uzskatu apmaiņu par to, pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem, kā arī aktualizēt informāciju par finansējuma piesaistes iespējām, kas uzņēmējiem konkrētajā reģionā pieejama gan no Latvijas, gan no dažādiem Eiropas Savienības avotiem.

Pirmā šāda biznesa domnīca notiks 22. oktobrī Cēsīs, bet vēlāk tādas līdz nākamā gada pavasarim notiks arī citās Latvijas pilsētās, tajā skaitā arī Ventspilī.

“Tiekoties ar uzņēmējiem reģionos, esam pārliecinājušies, cik daudz jaudīgu un ilgtspējīgu uzņēmumu tur darbojas, tāpēc Biznesa domnīcās gribam pastāstīt, kā darba devējiem, izmantojot dažādus atbalsta instrumentus, kļūt par ietekmīgu spēku sociālekonomisko interešu līdzsvarošanā, kā arī diskutēt par reģionā aktuālajiem attīstības un sadarbības izaicinājumuiem,” norādīja LDDK vadītāja Līga Meņģelsone.

Pasākumu laikā pastāstīs par uzņēmējiem aktuālajām likumdošanas iniciatīvām un iespējām, kā risināt darbaspēka pieejamības jautājumus, analizēs paradoksus, kas ietekmē un nereti arī kavē plaši pieejamā finansējuma izmantošanu sekmīgai biznesa attīstīšanai, aktualizēs jautājumu, vai Eiropas nauda palīdz uzņēmējiem un Latvijai kopumā izrauties no vidēju ienākumu slazda, kā arī prezentēs ieskatu par globālās ekonomikas ietekmi uz konkrētā reģiona tautsaimniecību. Svarīga Biznesa domnīcu cikla sadaļa būs dalībnieku diskusija.

15.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay