Ventspils labajam krastam veltītajā nedēļas nogalē – 14. un 15. maijā no plkst. 22:00 Pārventas centrs uzmirdzēs vēl neredzētās gaismu un lāzerstaru gaismās.

Pie 3.vidusskolas abus vakarus būs baudāma viskrāšņāko gaismas staru un lāzeru grafikas spēle uz ēkas un naksnīgajās debesīs.

Lāzeru un gaismu izrāde “Dāvana Pārventai” ilgs apmēram 10 minūtes un divu stundu ietvaros tiks atkārtota vairākkārt, tādējādi neveicinot interesentu pulcēšanos vienlaikus.  Atrodoties 3. vidusskolas tuvumā, tā būs redzama arī no distances, pie Pārventas bibliotēkas, laukumā pie strūklakas “Kāpu priede” un citur tuvējā apkārtnē.

Šo pasākumu mākslinieciski izstrādā un tehniski nodrošina kompānija “Artistic”. Tā ir vadošais gaismu izrāžu, izgaismotu vides mākslas objektu un muzikālo multimediju strūklaku šovu tehniskais nodrošinātājs Baltijas reģionā.

Staigājot pa naksnīgo Pārventas centru, ventspilnieki tiek aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.

 

11.05.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs