Ventspils Digitālais centrs aicina 6-gdniekus un 1. – 7. klašu skolēnus brīvlaikā veltīt laiku izzinošām un jēgpilnām aktivitātēm, piedaloties daudzveidīgās un aizraujošās darbnīcās “Pavasara algoritmi”, kurās būs iespēja apgūt video, attēlu un skaņas montāžu, programmēšanu, darboties ar Lego, kā arī iepazīt algoritmus spēlē Minecraft un citās interesantās nodarbībās.

Tehnoloģiju darbnīcas skolēniem “Pavasara algoritmi” norisināsies Ventspils zinātnes centra VIZIUM telpās 12., 13. un 14. martā divos laika posmos: plkst. 10:00 – 12:00 un plkst. 12:30 – 14:30. Nodarbības garums ir 120 minūtes, kas ietver 2 dažādas darbnīcas 60 minūšu garumā! Katra nodarbība būs unikāla, piedāvājot jaunas aktivitātes un uzdevumus, tāpēc ikviens aicināts pieteikties uz vairākām nodarbībām. Pieteikties iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/pieteiktiesalgoritmiem.

Šoreiz skolēnu brīvlaika darbnīcu atslēgas vārds būs “algoritmi”, ko skolēni apgūs un izzinās dažādās aizraujošās aktivitātēs – tiks piedāvāta darbošanās ar Lego un iecienīto spēli Minecraft dažādās versijās, notiks inženieru darbnīcas “Rūba- Goldberga mašīna” un “Torņu inženierija”. Tāpat būs iespēja darboties ar attēlu, video un skaņas montāžu, 3D mākslu, apgūt šifrēšanas noslēpumus, programmēt un vadīt robotus.

Tehnoloģiju nodarbības paredzētas 6-gadniekiem un 1. – 7. klašu skolēniem. Dalības maksa par 1 nodarbību ir 11,38 EUR. Samaksa jāveic zinātnes centra VIZIUM kasē pirms katras nodarbības!

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Bērnu un jauniešu izglītības programmu vadītāju Gunu Stepiņu pa tālr. 28632351, e-pasts: guna.stepina@ventspils.lv.

 

22.02.2024. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs