Dzērājšoferis Vārvē ietriecas sētā un pēc tam – šķūnī

1369

Krietni ālējies kāds dzērājšoferis Ventspils novada Vārvē, kurš reibumā lielā ātrumā nesavaldīja savu spēkratu, ietriecās sētā un pēc tam – šķūnī.

Kā pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa pārstāve Madara Šeršņova, Vārvē pa vietējās nozīmes ceļu 1992.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Volkswagen Golf un krustojumā neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa, bojājot kādas mājas sētas nožogojumu un, turpinot braukt, ietriecās mājas šķūņa sienā.

Vīrietim veikta arī alkohola koncentrācijas noteikšana izelpotajā gaisā, pēc kuras konstatēts, ka vīrietis bijis 2,07 promiļu reibumā.

Foto: Valsts policija
Foto: Valsts policija

Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu reibuma stāvoklī.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no 10 līdz 15 diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.