20. decembrī plkst. 19.00 teātra namā «Jūras vārti» izskanēs Ziemassvētku koncerts «Lai sirdi pilda prieks». Koncertā piedalīsies dziedošie aktieri – Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, neatkarīgie aktieri Edgars Pujāts un Kristians Kareļins, kā arī mūziķis un «Latvijas radio 2» ētera personība Kaspars Markševics, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā.

Koncerta programmā izvēlētas skaistākās tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, skaņdarbi no teātra izrādēm un klausītāju iemīļotas melodijas – «Zilā ilgu puķe», «Ko maza zila zīlīte», «Ziemas ceļa idille», «Karameles», «Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas» un daudzas citas, kas piestāv svētku laikam.

«Laikā, kad augu savā ģimenē, gan pēc tam, pavadot laiku kopā ar saviem vienaudžiem, Ziemassvētki bija ļoti gaidīti, jo tie bija lieli brīnumi un pārsteigumi – kas nu mūs zem tās eglītes sagaidīs… Manuprāt, Ziemassvētki ir tie svētki, kuri būtu visiem jāpavada kopā! Tagad Ziemassvētku vakars nav iedomājams bez abām manām meitām un ģimenes klātbūtnes, un tas tiešām ir tāds svētbrīdis,» saka Kaspars Markševics un piebilst: «Gribu visiem novēlēt šos svētkus sagaidīt uz gaišas nots, lai tas pelēkais drūmums un mūsu sabiedrības noskaņa mainītos uz labu. Jo mums ir jāierauga labās lietas, kuras ar mums notiek. Un tas ir svarīgākais, ko vēl varam izdarīt, pavadot šo gadu. Gads nav bijis viegls, taču šie svētki ir īpaši, tāpēc – lai tie būtu gaiši mums visiem!»

Koncertos par pavadījumu gādās instrumentālā grupa «AR Maestro» Anatolija Livčas vadībā.

Koncertu organizē Salacgrīvas novada aktīvās atpūtas klubs «Positivus travel». Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

 

6.12.2023. / Autors: SIA “Kurzemes filharmonija” / Foto: SIA “Kurzemes filharmonija”