FOTO: VUGD sumina Kurzemes labākos darbiniekus, viņu vidū arī daudzus ventpilniekus

1230
Foto: VUGD

Liepājā norisinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes svinīgais apbalvošanas pasākums, kura laikā tika pasniegti 157 apbalvojumi. Apbalvojamo vidū bija arī daudzi ventspilnieki un Ventspils novada iedzīvotāji, informē VUGD.

Pasākuma laikā VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš un Kurzemes reģiona brigādes komandieris majors Vilnis Bents pasniedza apbalvojumus tām dienesta amatpersonām un darbiniekiem, kuri ar savu darbu un priekšzīmīgu dienesta pienākumi izpildi ir apliecinājuši savu uzticību Latvijas valstij un dienestam. Apbalvoto vidū ir arī 10 Ventspils daļas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Ventspils daļas nodaļas komandieris Aigars Dreika un Piltenes posteņa komandieris Ingus Mellers.

Tāpat pateicības tika pasniegtas tām personām, kuras pašaizliedzīgi palīdzēja Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalas purva ugunsgrēka laikā, rūpējoties, piemēram, par ēdienu vai tehnisko nodrošinājumu, kas palīdzēja likvidēt postošo ugunsgrēku. Šo apbalvoto personu vidū ir arī vairāki Stiklu internātpamatskolas darbinieki, Ventspils novada pašvaldības vadītājs Aivars Mucenieks un Puzes pagasta pārvaldes vadītāja Santa Šēniņa.

Svinīgā ceremonijā pirms Latvijas valsts simtgades jubilejas 12 Kurzemes reģiona brigādes amatpersonas, kuras nesen uzsākušas dienestu, deva svinīgo zvērestu, solot kalpot Latvijas valstij.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VUGD